צפו בסרטון

הרפורמה בתחבורה הציבורית

בשנת 2016 שינתה הרשות הארצית לתחבורה ציבורית את הסדרי התשלום: ניתן לשלם בכלל אמצעי התחבורה בארץ באמצעות כרטיס הרב-קו. ציבור הנוסעים החל לקנות חוזי נסיעה בתוך המטרופולין במחירים מוזלים. בשנת 2018 הוספנו את הרפורמה בתעריפים הבינעירוניים, מחירי הנסיעה בין המטרופוליטנים הוזלו. כחלק מהרפורמה שונתה שיטת התשלום עבור הנסיעה, כך שטעינת כרטיס הרב-קו מתבצעת עוד לפני העלייה לאוטובוס. מטרת הרפורמה לקצר את זמני העלייה לאוטובוס ולהגביר את בטיחות הנסיעה.

טוענים, משלבים, נוסעים, חוסכים

עד היום נסעתם באמצעי התחבורה הציבורית השונים (אוטובוס, מטרונית, רכבת ורכבת קלה) ושילמתם בכל אמצעי תחבורה בנפרד, בהתאם לנקודת המוצא שלכם וליעד הנסיעה.

מהיום, טוענים את כרטיס הרב קו ב"מינוי נסיעה" משתלם, הכולל: אוטובוס, רכבת, מטרונית ורכבת קלה ונהנים מנסיעה חופשית בכל אמצעי התחבורה הללו (בנפרד או בשילוב ביניהם) בתחומי המטרופולין שבחרתם.

מתחילים לחשוב "מטרופולין" ולא "יעד"

מפת התחבורה החדשה מאפשרת לנסוע בין ה. מהיום תוכלו להינות מנסיעה במחיר משתלם בכרטיס חופשי חודשי או יומי, בין המטרופולינים או ברחבי הארץ לא כולל אילת והערבה במחיר משתלם.

מגוון אפשרויות למינויי נסיעה חדשים במחירים משתלמים

לבחירתכם מינויי נסיעה יומיים, שבועיים או חודשיים הכוללים את אמצעי התחבורה הציבורית במטרופולין הנבחרת, כך שמהיום תוכלו ליהנות מיותר יעדים ואפשרויות נסיעה- במחיר משתלם יותר!

כרטיס הרב- קו שבידיכם, הוא האמצעי לטעינת "מינוי נסיעה".

באמצעות כרטיס הרב-קו שבידיכם, תוכלו לטעון את כל סוגי "מינויי הנסיעה" החדשים שתרצו, ואף לממש הנחות לזכאים. הכי נגיש, הכי בטוח, הכי נוח!

ישראל מתחברת לתחבורה מתקדמת

תחבורה ציבורית באמצעות מינוי נסיעה הכולל שימוש חופשי בכל אמצעי התחבורה, נהוגה ומקובלת במדינות המתקדמות ברחבי העולם. מהיום, גם אתם יכולים ליהנות מכל העולמות.

אין שינוי בקווים ובמסלולים:

לא יחול כל שינוי במספרי הקווים והמסלולים הקיימים. התכנית החדשה מתייחסת אך ורק לסוגי הכרטיסים, מחירם ותוקף השימוש באזורי הנסיעה.
rotor